Táto módna značka pochádza z Nemecka a pobočky má po celom svete. Je elegantná, nápaditá a jej flakóny potešia nielen pod vianočným stromčekom či k narodeninám.

hugo-boss-bottled
Hugo Boss

Neslávna minulosť, žiarivá budúcnosť

Hugo Boss svoju firmu založil v ťažkých časoch po prvej svetovej vojne a krátko na to zbankrotovala. Podarilo sa mu však to, čo málokomu – opäť sa postaviť na nohy. Trochu mu k tomu dopomohla história – prijal totiž ponuku nacistickej strany, ktorá potrebovala nové, reprezentatívne uniformy pre vojakov. Bossove košele a uniformy nosil Wehrmacht i jednotky Waffen-SS. Hoci by na to firma dnes rada zabudla, no aj to je súčasťou jej príbehu.

hugo-boss-bottled
Hugo Boss

Po smrti zakladateľa firmy, krátko po vojne v roku 1948, sa značka Hugo Boss zamerala na pánsku konfekciu a neskôr aj doplnky a kozmetiku. Kladie dôraz na najkvalitnejšie ingrediencie a vďaka tomu ponúka dokonalé kúsky. Aj keď ovláda prevažne pásku módu, dnes už v ponuke nájdeme aj zaujímavé dámske produkty. Sú odrazom moderného sveta a ocenia ich všetci tí, ktorí sa neuspokoja s priemerom.

Pre mužov dneška

Je to už dvadsať rokov, čo svetlo sveta uzrel slávny parfum Boss Bottled, známy aj ako Hugo Boss No.6. Túto nadčasovú a elegantnú vôňu, ktorej tvárou je charizmatický Chris Hemsworth, milujú muži po celom svete. A na mužoch ich milujú ich ženy. Zaujímavá a silná vôňa vydrží na koži voňať dlhé hodiny.

hugo-boss-bottled
Hugo Boss

Na rafinované zvádzanie poslúži toaletná voda Boss The Scent. Intenzívna korenistá vôňa je plná vášne a túžby, nakoľko je v nej niečo živočíšne a opojné. Pre muža dynamického a priebojného je skvelou voľbou Boss In Motion. Sýta orientálna vôňa ukrytá v okrúhlom minimalistickom flakóne je vhodná na každý deň.

Oslava krásy a výnimočnosti

Hugo Boss sa inšpiroval ženskou dušou a priniesol na trh parfumovanú vodu Boss Ma Vie. Biele kvety ako frézia a jazmín doplnené skvostnou ružou, vytvárajú modernú kvetinovú vôňu na oslavu krásnych okamihov. Boss The Scent má aj krehkejšiu ženskú verziu, ktorá opojí nejedného muža a pomotá mu hlavu za horúceho letného večera.

Je to vôňa osudovej príťažlivosti, akú vidíte pri veľkých láskach na filmových plátnach.

Čo poviete, nie sú to ideálne darčeky? Každý rozpovie iný príbeh!

Pridaj komentár