Cesta k dosiahnutiu žiarivej pleti vedie cez pravidelné skincare rituály. To, že by sa mala starostlivosť o pleť meniť aj so striedajúcimi sa ročnými obdobiami, už nie je žiadnou novinkou. S prichádzajúcim letným obdobím totiž naša pleť potrebuje vysokú dávku hydratácie a ochranu pred samotnými slnečnými lúčmi. Všetci totiž túžime po dokonalej pleti. Niektoré z nás sa jednoducho s krásnou pleťou narodili, niektoré bojujeme s akné, pigmentáciami či stratou elasticity. Avon preto prichádza s vyskladanou skincare rutinou v jednoduchých 5 krokoch, ktoré vás k žiarivej a hlavne zdravšej pleti privedú raz-dva.

1 – Po dôkladnom odlíčení doprajte pleti extra žiarivosť rozjasňujúcou maskou

Dôkladne vyčistená pleť si priam žiada ďalší krok v podobe pleťovej masky, ktorá okamžite prinavráti vašej pleti žiarivý a oslnivý vzhľad. Čiastočky zlata, ktoré sa v nej ukrývajú, zabezpečia, že budete mať pleť ako bábika.

Rozžiarujúca zlupovacia pleťová maska s čiastočkami zlata

Objem: 75 ml, Bežná cena: 8,90 €

2 – Pre efektívnu hydratáciu nezabudnite siahnuť ani po pleťovej vode

Rozžiarujúca pleťová voda s bohatou dávkou vitamínu C pleť dokonale hydratuje a dodá pleti potrebnú dávku energie. Vďaka kyseline gylkolovej bude pleť príjemne osviežená, čistá a rozjasnená, čo ju pripraví na nanesenie ďalších produktov.

Rozžiarujúca tonizujúca pleťová voda s vitamínom C a kyselinou glykolovou

Objem: 200 ml, Bežná cena: 7,90 €

3 – Kvalitné sérum je základom každej dobrej pleťovej rutiny

Ďalším krokom je nanesenie pleťového séra s Protinolom™, vďaka ktorému bude vaša pleť pružná a vyhladená už za jeden týždeň. Protinol™ navyše podporuje tvorbu 2 typov kolagénu, čo zabezpečí, že budú vaše vrásky zredukované na minimum a póry zminimalizované.

Obnovujúce pleťové sérum s Protinolom™

Objem: 30 ml, Bežná cena: 16,50 €

4 – Extra starostlivosť doprajte aj svojmu očnému okoliu

Dovoľte, aby sa o vaše očné okolie postarala DUO spevňujúca liftingová starostlivosť, ktorá vám zabezpečí mladistvý a pozdvihnutejší vzhľad už za 2 dni. Váš pohľad bude jasnejší ako kedykoľvek predtým.

DUO spevňujúca liftingová starostlivosť o očné okolie s Protinolom™

5 – O poriadnu dávku hydratácie a výživy sa napokon postará denný & nočný krém

Naša pleť má rozdielne nároky počas dňa i noci. Preto je potrebné prispôsobiť aj krém daným potrebám. Nič sa nestane, ak siahnete po rovnakom kréme, ak však chcete naplno rozvinúť potenciál vašej pleti, vyskúšajte zaradiť do starostlivosti aj nočný krém. Zatiaľ čo počas dňa plní vaša pleť ochrannú funkciu, v noci potrebuje regenerovať. Siahnite preto po spevňujúcom dennom kréme s OF25 a po obnovujúcom nočnom kréme. Obidva produkty obsahujú ProtinolTM, vďaka čomu pleť vyzerá zdravo, žiarivo a oddýchnuto. Striedaním oboch produktov zaručene dosiahnete okamžitý účinok.

Spevňujúci denný krém s OF25 a ProtinolomTM Ultimate

Obnovujúci nočný krém s ProtinolomTM Ultimate

Objem: 50 ml, Bežná cena: 14,90 €

Pridaj komentár