Módna značka MIKLOSKO predstavila v úvodný deň exkluzívneho bratislavského podujatia Eurovea Fashion Forward 2017, prvú časť svojej výročnej kolekcie jar/leto 2017. Spomedzi medzinárodne zvučných značiek bola módna značka MIKLOSKO opäť ako jediná, ktorá ponúkla návštevníkom exkluzívnu tvorbu slovenského módneho ateliéru. Dvadsiate výročie značky oslávil módny návrhár Fero Mikloško skutočne originálne a exkluzívnu fashion show ponúkol fanúšikom módy hneď dvakrát.

20. výročie módnej značky MIKLOSKO je tu! Čo si pre fanúšikov pripravil módny guru Fero Mikloško?

Mix  farieb,  vzorov  a štruktúr! Aj takto by sme mohli v skratke nazvať oslavnú kolekciu Ateliéru MIKLOSKO, ktorá je určená pre jarnú a letnú sezónu 2017.

Slovenský dizajnér sa sústredil na svetlejšie farby, hravú potlač, transparentnejšie štruktúry a lesklé prvky ako pri oblečení, tak aj pri módnych doplnkoch.

Pre jarné radovánky a letný oddych vytvoril Fero Mikloško autorskú – čierno bielu sériu módnych kúskov, určenú pre dámy, ale aj pre pánov.

Táto prvá časť kolekcie je tvorená symbolmi svojej tvorby a značky MIKLOSKO, ktorá nesie názov “KOMIKS“.

Čisto dámsku a zároveň väčšinovú druhú časť kolekcie označenú ako “PETALS“, reprezentuje veľmi výnimočná kombinácia strihov  a vzorov v štýle hravých 60. a zvodných 70. rokov.

Módnu  prehliadku  aj  tento  krát  ozdobila  svojou  účasťou  ešte  stále  úradujúca  Miss Slovensko  2016 – Kristína  Činčurová, ktorá predviedla úvodný model kolekcie.

Ďalšou hviezdou  spomedzi  pozvaných  VIP  hostí  bola  Simona  Krainová,  modelka  a zároveň ambasádorka značky ASUS Slovensko.

FOTO: Dominik Babušík

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár